CZEŚĆ!

Jestem Ewa i zajmuję się fotografią. Moja przygoda z aparatem zaczęła się, gdy miałam lat naście. Biegałam z aparatem wszędzie i robiłam zdjęcia wszystkiemu. Fotografowanie dawało mi ogromną radość i traktowałam ją jako największe hobby, żeby w końcu przekonać się, że to jest to, co chcę w życiu robić. Teraz gdy moja pasja stała się też moją pracą, daje mi ona jeszcze więcej radości.

Fotografując ludzi, skupiam się na pokazaniu emocji, jakie im towarzyszą. Emocje oprawiam przeważnie naturalnym światłem, tak by końcowy efekt zawsze cieszył oko odbiorców. Portretowanie osób to duże wyzwanie, ale też jednocześnie świetna przygoda, dzięki której poznaję mnóstwo wspaniałych ludzi.

W moim portfolio, oprócz portretów, znajdziecie również fotografię reklamową. Moja fotografia reklamowa to nie tylko produkty w czystym wydaniu typu packshot, ale też aranżowane sesje na strony internetowe, ulotki, bilbordy itd. Produktem z którym najczęściej „współpracuję” jest biżuteria. Tworzę ciekawe aranżacje w minimalistycznym stylu, tak by jak najlepiej przedstawić reklamowany produkt.

Wolne chwile przeznaczam na tworzenie fotografii artystycznej. Często w takich pracach podpieram się obrazem surrealistycznym i abstrakcyjnym.